Adapťáčky pro děti přijaté do LK Sovičky

Chceme, aby k nám děti chodily rády. Z toho důvodu je nechceme jen tak od září "hodit do vody", ale rádi se s Vámi a Vašimi dětmi potkáme na společné dopoledne. 

Podle počasí půjdeme buď na procházku, něco si vytvoříme, nebo si jen tak pohrajeme v našich prostorách. 

S sebou nepotřebujete kromě vhodného oblečení a svačinky pro dítě vůbec nic. Prosíme Vás jen o příspěvek v doporučené výši 70 Kč na dítě. Každé setkání plánujeme maximálně na dvě hodinky.

Nejbližší termíny adapťáčků: 4. 6. 2024, 19. 6. 2024, 3. 7. 2024 vždy od 9:00 v prostorách LK Sovičky

Letní příměstské tábory 2024

Na léto 2024 jsme pro děti od 3 let připravili letní příměstské tábory, každý s celodenním programem s různým tematickým zaměřením. Každý z táborů probíhá od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin na zámku v Miroslavských Knínicích a přilehlém okolí (v případě hezkého počasí chceme trávit co nejvíce času venku).

Tábory jsou již plně obsazeny. Děkujeme za Váš velký zájem!

V případě nenaplněné minimální kapacity se tábor nemusí uskutečnit.

Tábor vhodný pro děti od cca 4 do 8 let (dle uvážení rodičů)

Máte doma malého zvědavce? Zajímá ho jak vznikají mraky, proč chrlí sopka lávu nebo jak se dá využít sluneční energie? Vše a mnohem víc si vyzkouší!

Cena: 2 500 Kč (celodenní stravování včetně teplého oběda, zajištění celodenního programu, materiál a pomůcky na provádění pokusů)

Tábor vhodný pro děti od 7 do 12 let.

Že angličtina může být i zábava? To je jistá věc. U nás se nesedí v lavicích. Zahrajeme si hry, přestaneme se společně bát mluvit, budeme podnikat anglické procházky.

Cena: 2 800 Kč (celodenní stravování včetně teplého oběda, zajištění celodenního programu, denně 4 lekce s lektorem angličtiny, pracovní listy a pomůcky do lekcí)

Tábor vhodný pro děti od 3 do 5 let, ideální pro adaptaci dětí před nástupem do MŠ

Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye. Tahle sestavička představí dětem během týdne úchvatná záchranářská povolání. Kdo ví? Možná se nakonec sami na chvíli stanou policistou nebo hasičem!

Cena: 2 000 Kč (celodenní stravování včetně teplého oběda, zajištění celodenního programu, výtvarné a další pomůcky)

Pravidelné akce

Pro maminky (i tatínky) na rodičovské dovolené a jejich děti pořádáme cca jednou měsíčně dopolední výlety po okolí. Cílem těchto výletů jsou přírodní zajímavosti i výlety za zvířátky (farma, zoo, jezdecký klub,...). Chcete se k našim výletům přidat? Určitě se nám ozvěte.

Od září 2024 pro vás připravujeme kroužky zdarma pro děti do 3 let za doprovodu rodičů i pro děti školního věku. Nezapomeňte nás sledovat.

Proběhlé akce

Pálení čarodějnic 2024

Ve spolupráci s knínickými maminkami jsme v pátek 26. dubna od 16:30 na fotbalovém hřišti uspořádali Pálení čarodějnic.
Děti si vyrobily lampionky, prošly stezku "Po stopách čarodějnice", nakonec se upalovalo i opékaly špekáčky.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde.

Probouzení jara 2024

V sobotu 13. 4. 2024 pořádal náš spolek první velkou venkovní akci pro děti s názvem Probouzení jara.

Úspěch akce byl opravdu velký. Více informací o akci si můžete přečíst zde, fotogalerii z akce naleznete tady.

Adventní okénka 2023

V prosinci 2023 jsme ve spolupráci s ochotnickým spolkem A JE TO! a místními ženami pořádali první ročník akce Adventní okénka. Rodiče s dětmi do 15 let každý den v období od 1. do 24. prosince hledali jedno vánočně rozsvícené okénko v obci, kde byl pro děti připraven malý sladký balíček. 
Fotografie z akce najdete v naší Fotogalerii, plakát a pracovní list v našem Archivu v Dokumentech.