Probouzení jara

Co dělají na jaře včely? Jak se sází rajčata? Co se to hýbe v rybníce? A jak se ovládá bagr? To a mnohem více můžou děti zjistit a vyzkoušet už 13. dubna na akci PROBOUZENÍ JARA v Miroslavských Knínicích.

Na co se můžete těšit?
- stanoviště plná jarního tvoření a poznávání
- pohybové hry a soutěže
- občerstvení pro děti zdarma
- výstava zemědělských strojů
- bagrování pro děti
- jízda na ponících
- malování na obličej
- skákací hrad
- tombola

Program na tematicky zaměřených stanovištích je určen pro děti od 2 do 15 let a zahrnuje pohybové, tvořivé i naučné aktivity spojené s přírodou, zemědělstvím, životem na vesnici.

V areálu zámeckého parku budou pro děti všech věkových kategorií připraveny téměř dvě desítky tvořivých, pohybových a oddechových stanovišť, rozdělených do větších celků podle nejrůznějších míst, kde se jaro probouzí. Malí objevitelé mohou vyzkoušet například poznávání stop lesních zvířat, slalom se zahradními sekačkami, lovení rybiček, vyrábění indiánské čelenky a mnoho dalšího. 

Díky spolupráci se Zahradnictvím Meisl si děti vyzkouší jarní výsev a přesazování rostlin, s pomocí Včelařského spolku z Miroslavských Knínic poznají obydlí včel a produkty, které díky nim vznikají, obdivovat budou moci i ukázky strojů z garáží p. Milana Vyžrálka.


Malování na obličej mají děti rádi a tak jsme se jim rozhodli dopřát je i na naší akci V celém čase konání, tj. od 13 do 17 hodin, můžou děti navštívit stánek paní Marcely Kurucové a nechat si zdarma namalovat na tvář nebo ruce motýlka, kočičku, netopýra,... nebo třeba svoji oblíbenou akční postavu  


Jaké to je vidět svět z koňského hřbetu si děti vyzkouší díky týmu z Horse Ranch Výsluní, který k nám zavítá se dvěma poníky v čase 13:30 - 15:30.Během těchto dvou hodin mohou děti využít zdarma jízdy po našem krásném zámeckém parku.


S radostí vám představujeme dalšího z našich sponzorů Díky stavební společnosti SAREBA si děti budou moci na akci užít skákací hrad a vyzkoušet si manipulaci s malým bagrem. 


Byli jste s dětmi už někdy v Muzeu motorismu ve Znojmě? Pokud ne, třeba budete mít štěstí a vyhrajete na Probouzení jara v tombole 4 volné lístky právě tam! Lístky jsme pro vás dostali od majitelů muzea jako sponzorský dar. Děkujeme! 


Díky dalšímu z našich sponzorů mohou děti na jednom ze stanovišť poznávat taje bylinek. A možná, že si z akce odnesou nějakou i na domácí ochutnávku.   


Pro nejmenší účastníky akce Probouzení jara připravila Dětská herna Bing Ivančice do tomboly celkem 10 hodinových vstupů do herničky. Že to tam ještě neznáte? Tak to rozhodně musíte napravit! Pro děti je v herničce množství hraček a dalších prvků, rodiče si v průběhu jejich hraní mohou odpočinout v kavárně, třeba nad dobrým zákuskem. Přijďte se ztratit do Drnholce!
Více než 10 bludišť a atrakcí, zábava pro celou rodinu? I to může vás a vaše děti čekat, pokud budete mít na Probouzení jara šťastnou ruku v tombole. Svět Bludišť Drnholec si pro vás připravil rodinné vstupné do svého areálu 😊 Stovky exotických motýlů doslova na dosah ruky na vás už čekají v Motýlím domě Papilonia v centru Brna. S rodinným vstupným, které můžete vyhrát v tombole, můžete zažít atmosféru tropického deštného pralesa s poletujícími pestrobarevnými motýly vy i vaše děti.  Přibližně 400 kusů našich i exotických zvířat ve zhruba 100 druzích, mezi nimi šimpanzi, plameňáci růžoví, pár tygrů ussurijských, lvů berberských a jaguárů amerických. Ale také zebry, velbloudi, sovy a exotičtí ptáci. To vše uvidíte, když zavítáte do Zoologické zahrady Hodonín, která nám do tomboly věnovala rovněž rodinné vstupné. Děkujeme!  Počasí nás už pomalu láká do plavek. Snad nám do příští soboty takto vydrží Nicméně vy se i za špatného počasí můžete s dětmi vydovádět v Aqualandu Moravia. V tombole si zahrajeme o celkem 4 vstupenky do vodního i wellness světa v tomto největším a nejmodernějším aquaparku v České republice!  Věděli jste, že v létě 2021 vznikl jen kousek nad zámkem Vranov nad Dyjí rozlehlý zábavní areál pro celou rodinu s řadou stylových atrakcí inspirovaných přírodou a životem na venkově?

Na ploše 30.000 m2 nabízí V'RUN OFF' Park nejrůznější herní aktivity nápaditě spojené s tématikou venkovského hospodářství. Že jste tam ještě nebyli? Hned 2 šťastní výherci budou brzy mít tu příležitost  


Nákupní a zábavní centrum Excalibur City nám pro vás do tomboly věnovalo množství výher.

Merlinův dětský svět nabízí spoustu legrace pro malé i velké. Naleznete zde více než 200 atrakcí - na zemi, ve vodě, ve vzduchu i pod střechou. Vstup do Merlinova svět je zdarma, atrakce se platí prostřednictvím tokenů, které tvoří hned několik výher v naší tombole.

Nejen fanoušci jukeboxů a pinballů ocení i vstupenky do muzea Terra Technica, kde mohou prožít cestu časem skrze dobrodružný svět umění. Muzeum Terra Technica je s více než 950 jukeboxy, 250 flippery a 500 videohrami světově jedinečné.Pokud jste, stejně jako naši synové, fanoušci prehistorických tvorů, tohle vám udělá radost! DinoPark věnoval na naši akci do tomboly nejen předměty s tematikou dinosaurů, ale především vstupenky do Dinoparku pro celou rodinu. Giganty můžete navštívit ve Vyškově, Plzni, Ostravě, Liberci i Praze. Přejeme vám šťastnou ruku při výběru losu a spoustu zábavy při návštěvě  


Nejdříve rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak vstoupit do obřího srdce nebo si vyzkoušet trénink pilota stíhačky?

To všechno můžete zažít během jediného dne v zábavním vědeckém parku VIDA science centrum u brněnského výstaviště.

Tento sponzor nám daroval výhry do malé i velké tomboly - máte se na co těšit.


Kde aktivně strávit volný čas a navíc si u toho zaposilovat? Lanové Aktivity Neslovice prošly nedávno rozšířením na 25 překážek, kdy plynule přecházíte z výšky od 0,5 m až do výšky 3,5 m a každý se jistí sám.

Perfektní výhra (a výzva) pro starší účastníky naší sobotní akce, co říkáte?  


Má vaše mladší dítko také rádo adrenalin? Vydejte se s ním na dobrodružnou cestu mezi stromy a zdolávejte lanové překážky. Lanové centrum Hájenka Park Břeclav má lanové trasy pro různé věkové kategorie a úrovně zdatnosti. Zajišťuje bezpečné lezení dětem již od 3 let.

Přejeme vám v sobotní tombole šťastnou ruku!


Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Šiklandu na Vysočině – v největším zábavním parku v České republice.  

Hrdě s vámi chceme sdílet, že hlavní ceny do tomboly věnovalo Westernové městečko Šiklův mlýn. Kromě dvou rodinných VIP vstupenek do areálu se můžete těšit i na 2 hlavní výhry v podobě rodinných vstupenek na Blue Style Prima Fest, který se v Šiklandu koná 12. - 13. 7. 2024.

Dovolenou si můžete užít v pohodlí komfortního hotelu, ve srubech, chatkách nebo klidně ve stanu. V zábavním parku Vás čeká noční ohňová show, spousta atrakcí, koupání v přírodním aquaparku a mnoho další zábavy.

Sponzoři

Chceme na tomto místě velmi poděkovat sponzorům a partnerům, kteří nás podpořili prostřednictvím finančních příspěvků, darů do tomboly, či jinou pomocí s pořádáním akce.